Inteligentna toaleta i pierścionek, który może śledzić okres, to tylko niektóre z gadżetów zaprezentowanych na targach CES

Inteligentna toaleta zdolna do wykonywania testów moczu w celu wykrycia problemów zdrowotnych w ciągu 90 sekund oraz pierścień, który może śledzić cykle menstruacyjne, to tylko niektóre z gadżetów prezentowanych na targach technologii CES w Las Vegas.

Program rozpoczyna się w czwartek, ale wiele marek, w tym Samsung, LG, Panasonic i inne, zaczęło wprowadzać nowe telewizory, inteligentne urządzenia, monitory do gier i inne urządzenia przed pokazem.

Oczekuje się, że przyciągnie około 100 000 odwiedzających, a około 3 000 firm zaprezentuje nowe produkty i usługi.

Zdrowie osobiste po pandemii stało się przedmiotem zainteresowania wielu firm i produktów prezentowanych na targach CES, zwłaszcza w przypadku gadżetów, takich jak inteligentna toaleta firmy Vivoo firmy zdrowotnej, która obejmuje wbudowany test moczu i czytnik testów, który można następnie przywrócić. wyniki użytkownikom za pośrednictwem aplikacji na smartfony w 90 sekund.

Według Vivoo system testuje cztery parametry zdrowotne, które mogą ujawnić pewne niedobory lub nieprawidłowości, które można wykorzystać do wczesnego wykrycia niektórych chorób.

Współzałożyciel i dyrektor generalny Vivoo, Mirai Typhoon, powiedział, że produkt „zmieni zasady gry” i pozwoli użytkownikom „przejąć kontrolę nad swoim zdrowiem i dobrym samopoczuciem”.

Gdzie indziej, amerykańska Movano Health stworzyła inteligentny pierścień zaprojektowany specjalnie dla kobiet, który może pomóc śledzić cykl menstruacyjny noszącej go osoby, a także inne wskaźniki dobrego samopoczucia, takie jak tętno.

Oczekuje się, że podczas konwencji, która potrwa do 8 stycznia, zostanie ogłoszonych szereg innych trackerów fitness, zdrowia i dobrego samopoczucia.

Wraz z szeroką gamą wysokiej klasy telewizorów i monitorów do gier, gigant technologiczny Samsung wykorzystuje targi CES do zaprezentowania nowej wersji swoich inteligentnych lodówek – specjalnie zaprojektowanej 4-drzwiowej Flex z Family Hub+, która obejmuje 32-calowy ekran Full HD, który można jako tablica cyfrowa do ogłoszeń rodzinnych, a także do oglądania telewizji czy wystawiania dzieł sztuki.

W międzyczasie LG ogłosiło również linię telewizorów premium, a Panasonic zaprezentował nowe flagowe aparaty, które zostaną zaprezentowane jeszcze w tym tygodniu.

Leave a Comment