Good Life Fitness pomaga w dotrzymaniu postanowień noworocznych

LINCOLN, Nebraska (COLNE) – Dla wielu nowy rok oznacza podejmowanie noworocznych postanowień. Jednym z najczęstszych jest aktywność fizyczna i prowadzenie zdrowszego trybu życia. Z tego powodu w jednej z siłowni Lincolna powiedziano, że na siłowni może być trochę więcej osób.

Nowy Rok, nowy ja. Jest to powiedzenie, które wielu bierze sobie do serca na początku Nowego Roku, kiedy wyznaczają sobie cele i podejmują decyzje. Good Life Fitness powiedział, że styczeń to pracowity miesiąc, kiedy nowi członkowie chcą być zdrowi.

„Chcemy, abyś przyszedł i miał te nowe cele” – powiedziała Tara Helms, trenerka Good Life Fitness. „Bądź podekscytowany swoją podróżą fitness”.

Czasami te cele są krótkotrwałe. Helms powiedział, że chociaż na początku roku następuje napływ członków, wielu rezygnuje z realizacji swojego celu, gdy tylko nadejdzie luty.

„Większość ludzi upada w lutym, ponieważ wyznaczyli sobie zbyt wysokie cele, nie osiągają ich i rezygnują” – powiedział Helms.

Heather Stutzman zaczęła uprawiać fitness ponad 20 lat temu, ale powiedziała, że ​​zaczynała od zera, jak wiele osób w tym miesiącu.

„Nie czułem się dobrze” – powiedział Stutzman. „Byłem w bardzo trudnej sytuacji. I tak chciałam się rozluźnić i ruszać, uprawiać fitness, naprawdę się w tym zakochałam, to zmieniło moje życie.

Sydney Needles dołączyła do Good Life pod koniec 2022 roku. Powiedziała, że ​​siłownia może być zastraszającym miejscem, szczególnie dla tych, którzy dopiero zaczynają. Wyznaczanie małych celów i sprawianie, by treningi były zabawne, pomoże Ci przetrwać lutowy kryzys.

„Przyjdź i ciesz się ćwiczeniami, które sprawiają, że czujesz się dobrze, męczysz się, ale nie ma potrzeby się palić, ustaw się” – powiedział Needles. „Jeśli dobrze się bawisz i jednocześnie jesteś zmęczony, to jest to idealne połączenie.”

„Pierwszy krok jest najtrudniejszy, ale jesteśmy tutaj, aby cię powitać” – powiedział Helms. „Chcemy, abyś był najlepszym sobą w 2023 roku”.

Dobre życie powiedział, że oferuje bezpłatne zajęcia fitness dla wszystkich do 13 stycznia.

Leave a Comment