Główne zmiany stylu życia Kate Middleton w wieku 41 lat – wszystkie szczegółyMelanie McLeodKsiężna Walii znana jest ze zdrowego stylu życia.ciężko pracuje, aby pozostać w formie i czuć się dobrze, z Biegaćpodnoszenie ciężarów, jazda na rowerze i wioślarstwo są kluczem do jej schematu ćwiczeń.

Jednak teraz, gdy ma 41 lat, być może będzie musiała wprowadzić pewne zmiany w swoim schemacie ćwiczeń. Według ekspertów ćwiczenia, które wykonuje, są dobrze dostosowane do jej wieku, ale książę Williamżona będzie musiała teraz dodać kilka dodatkowych elementów.

OBEJRZYJ: Georgia z HELLO! bierze na siebie wyczerpujący trening Kate Middleton

„Każdego dnia 40-latek powinien dążyć do 30 minut umiarkowanej aktywności aerobowej” — mówi trener osobisty Chris Ruxton, który pracuje z głębokie ogrzewanie – Księżna Kate zdecydowanie to zakryła!

CZYTAĆ: Ujawniono niezwykłe śniadania, obiady i kolacje księżnej Cambridge

WIDZIEĆ: Oto, co się stało, kiedy przez miesiąc piłem koktajl wodny Green Pond Kate Middleton

Chris mówi również, że osoby w wieku 41 lat i starsze powinny stosować ćwiczenia wzmacniające mięśnie dla wszystkich głównych grup mięśniowych trzy dni w tygodniu – kolejny punkt, o którym księżna Walii już wspomniała ze względu na jej zamiłowanie do podnoszenia ciężarów.

Różnica, której księżna Kate mogła się nie spodziewać, polega na tym, że teraz, gdy ma 41 lat, może stać się bardziej podatna na bóle związane z ćwiczeniami.

Księżna Kate będzie musiała dodać kilka rzeczy do swojej codziennej rutyny, gdy skończy 41 lat.

„Bóle mięśniowo-szkieletowe mogą stać się dość powszechne po czterdziestce” — ostrzega Chris. Układ mięśniowo-szkieletowy obejmuje kości, chrząstki, więzadła, ścięgna i tkanki łączne, więc może wpływać na całe ciało.

OBECNY: Książę Harry: Jedyne pytanie, na które odmówił odpowiedzi, dotyczące księcia Williama

Aby zmniejszyć ból, Chris radzi księżnej Kate, aby włączyła do swojej rutyny trening cardio, trening siłowy, wzmacnianie mięśni i rdzenia, odporność i rozciąganie, aby poprawić wydolność sercowo-naczyniową i metaboliczną oraz zmniejszyć ryzyko utraty kości i mięśni.

Księżna Kate i książę William są aktywni

Chris zwraca również uwagę, że księżna Kate powinna szczególnie dbać o swoje kolana. „To kluczowy obszar obrażeń u osób po 40. roku życia” – mówi.

Chris zaleca stopniowe zwiększanie ciężaru i powolne zwiększanie ilości ćwiczeń biegowych i podskokowych, a także skuteczną rozgrzewkę i schłodzenie w celu ochrony kolan.

Wszystko, co chciałeś wiedzieć o rodzinie królewskiej i nie tylko! Posłuchaj naszego nowego podcastu o rodzinie królewskiej.

Leave a Comment