Gadżety medyczne, których potrzebujesz


0
Categories : Gadżety

Technologia zdołała wejść w nasze życie z wieloma, wieloma korzyściami, które mogą pomóc w utrzymaniu naszego codziennego stylu życia. Zdrowie to coś, na czym wiele osób koncentruje się i traktuje priorytetowo, i tak się składa, że ​​dzisiejsze gadżety technologiczne mogą obracać się wokół twojego zdrowia i wspierać pewne aspekty i cele, na których się koncentrujesz.

CSGOBook oferuje swoim użytkownikom online możliwość grania i używania gadżetów w grze, takich jak skórki, jako formy waluty online. Chociaż CSGObook niekoniecznie koncentruje się na zdrowiu, wielu może docenić, w jaki sposób gry mogą promować codzienne zdrowie psychiczne i łagodzić objawy typowego stresu życiowego. Więc to też pasuje, prawda?

Poniżej znajdują się niektóre z najbardziej pożądanych gadżetów technicznych w branży, o których warto wiedzieć. Na pewno możesz nam później podziękować za uczynienie zarządzania zdrowiem jeszcze bardziej dostępnym i zrozumiałym.

Inteligentne światło do monitorowania stanu zdrowia

Ten gadżet to żarówka, która mierzy dane biometryczne Twoich raportów za pomocą radaru fal częstotliwości, który monitoruje funkcje życiowe użytkowników w życiu codziennym. Będziesz mógł śledzić swoje tętno spoczynkowe, wzorce snu, poziom stresu w ciągu dnia i nie tylko. To naprawdę wyjątkowy gadżet, który tak naprawdę nie mieści się w ogólnej normie dla gadżetów technicznych. Oznacza to, że masz coraz więcej powodów, aby sprawdzić to samemu!

Przedział cenowy za to nie jest wysoki, co oznacza, że ​​​​jest całkiem przystępny jako prezent dla siebie lub ukochanej osoby. Za 90 dolarów to okazja!

Nieinwazyjny monitor krwi

Monitorowanie krwi w organizmie jest bardzo ważne, ponieważ często możemy doświadczać niedoborów żywieniowych, nawet o tym nie wiedząc! Eksperci ds. fitnessu i zdrowia twierdzą, że krew należy badać co najmniej raz na 3-6 miesięcy, ponieważ wiele może się zmienić i stać się bardziej widoczne wraz z postępującymi zmianami środowiskowymi.

Cechą szczególną tego monitora jest to, że nie trzeba nakłuwać palca, aby pobrać krew, technologia monitoruje poziom glukozy w organizmie i może wykonywać całą ciężką pracę automatycznie, bez żadnego fizycznego dyskomfortu.

Sportowy hybrydowy monitor fitness — Garmin Vivomove

Na rynku dostępnych jest wiele smartwatchy i choć niektóre z nich mogą wydawać się bardzo podobne, wybór odpowiedniego dla siebie może być trudny. Zwykle ludzie wybierają duże marki, takie jak Apple, na przykład ze względu na autorytet marki i zaufanie konsumentów. Jednak model Garmina różni się nieco od zwykłych modeli.

Śledząc tętno przez 24 godziny, możesz również sprawdzić poziom stresu, jakość snu, poziom nawodnienia i więcej, konfigurując to na urządzeniu mobilnym. Dzięki aplikacji istnieje również dostęp do względnych modeli i zajęć fitness, których kupujący otrzymują bezpłatną wstępną subskrypcję, aby sami mogli się o tym przekonać. Jeśli jednak szukasz urządzenia, które wygląda jak zegarek, ale działa inaczej, to jest coś dla Ciebie!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *