FitXR rozszerza zajęcia fitness o dwa nowe studia

FitXR potwierdza, że ​​dwa nowe studia dołączają do aplikacji fitness VR, aby dodać nowe zajęcia do Quest w tym miesiącu.

Zapewnienie szerszego zakresu ćwiczeń, FitXR planuje uruchomienie obu tych studiów, Sculpt i Combat, w styczniu. Sculpt Studio ma na celu dostarczenie tego, co według FitXR jest „pierwszą na świecie klasą treningu kondycyjnego VR o niskim wpływie”, czerpiąc inspirację z ruchów obserwowanych w barre, pilates i izometrycznym treningu siłowym. Dostępne teraz w aplikacji z ośmioma klasami, zespół potwierdza, że ​​nowe klasy będą stale dodawane, a pełny opis można przeczytać poniżej:

Sculpt oferuje zupełnie inny styl treningu niż inne studia w ramach FitXR, tworząc bardziej wszechstronne doświadczenie fitness. Zajęcia mają na celu zmęczenie różnych obszarów ciała, wzmocnienie rąk i nóg, tonizację określonych grup mięśni, poprawę równowagi i zwiększenie wytrzymałości psychicznej na radzenie sobie z oparzeniami. Na lekcjach modelowania muzyka wzmacnia wrażenia, gdy pulsujesz i trzymasz się rytmu. Zajęcia te to nowy i innowacyjny sposób treningu siłowego bez użycia ciężarków.

Jeśli chodzi o Combat, FitXR mówi, że studio koncentruje się na „zabawnych i brutalnych treningach” inspirowanych sztukami walki, w których będziesz ćwiczyć ruchy z karate, muay thai, taekwondo i boksu. Cztery zajęcia zostaną uruchomione 16 stycznia, a nowe będą dodawane „na bieżąco” i z opisem możecie zapoznać się poniżej:

Trenerzy FitXR, Dillon i Billy, pomagają skupić się na formie i technice dzięki serii kombinacji treningowych, które naśladują nieprzewidywalność walki i dają wielkie oparzenia. Bardziej dynamiczny niż trening Box, Combat opiera się na treningach kardio z dużymi ruchami, które dają potężne wyniki, w tym podwójne uderzenie, pięści młotem, uderzenia łokciem, blok z wysokości jednej ręki i postawa konia. Aby obudzić w tobie wojownika, lekcje walki odbywają się w nowym, nowoczesnym środowisku miejskim z odważnymi listami odtwarzania popu, hip-hopu i rocka.

Po raz pierwszy występujący jako BoxVRFitXR jest jednym z najbardziej znanych Quest 2 aplikacje fitness zamierzam . po 2020 r ponownie uruchomić i ewentualna wymiana miesięczna subskrypcja Model, widział trwające ekspansje nowe zajęciaprogramy i nie tylko, m.in dostępne treningi na siedząco.

FitXR jest już dostępny na Zadanie meta platforma za 9,99 USD miesięcznie.

Leave a Comment