EcoFlow przedstawia nowe gadżety inteligentnego domu, w tym kosiarkę automatyczną Blade.


0
Categories : Gadżety

EcoFlow ma ogłoszony szereg nowych produktów inteligentnego domu na targach CES 2023. Oferta obejmuje kosiarkę automatyczną Blade. Firma twierdzi, że jest pierwszym na świecie robotem do zamiatania trawników, który zbiera śmieci, takie jak liście, i ścina trawę. EcoFlow oczekuje, że urządzenie zapewni dokładną i profesjonalną pielęgnację trawnika oraz pomoże skrócić czas czyszczenia ogrodu.

Podobnie jak wiele nowych kosiarek automatycznych, Blade nie wymaga przewodu ograniczającego do poruszania się po trawniku, zamiast tego korzysta z technologii GPS i LiDAR. Możesz podłączyć urządzenie do smartfona w celu sterowania za pomocą aplikacji, takich jak preinstalowane programy. Okazuje się też, że gadżetem można sterować ręcznie, a ostrze kosiarki potrafi automatycznie podnosić i opuszczać.

Ponadto firma wprowadziła na rynek przenośną lodówkę Glacier. EcoFlow twierdzi, że ten produkt to kolejna nowość na rynku ze zintegrowaną kostkarką do lodu. Gadżet potrzebuje około 12 minut na wyprodukowanie 18 kostek lodu. Urządzenie zasilane jest baterią o pojemności 297 Wh, którą można ładować za pomocą paneli słonecznych, zapewniając do 24 godzin pracy.

Wprowadzono również EcoFlow Wave 2, nowy przenośny klimatyzator, który może być używany do ogrzewania lub chłodzenia przestrzeni. Urządzenie działa do ośmiu godzin na jednym ładowaniu i podobno ma chłodzenie 5100 BTU i ogrzewanie 6100 BTU. Oczekuje się, że EcoFlow Blade, EcoFlow Glacier i EcoFlow Wave 2 zostaną wprowadzone na rynek w kwietniu; Ceny produktów nie zostały jeszcze ogłoszone.

Kup przenośną elektrownię EF ECOFLOW RIVER 2 256 Wh na Amazon

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *