Dziennikarz Frank Lampard zwolniony

Podobno Everton rozważa swoje opcje, a Frankowi Lampardowi można pokazać drzwi do Goodison Park raczej wcześniej niż później.

Według Telegraf [9 January]Menedżer Taffy może zostać zwolniony ze swoich obowiązków, jeśli jego drużyna przegra z Southampton w sobotę 14 stycznia.

Obie drużyny wchodzą do gry desperacko próbując zdobyć trzy punkty, podczas gdy ich główni trenerzy walczą pod presją o spadek.

Zrób to szybko

Zarząd Evertonu nie może podjąć decyzji o wsparciu lub odmowie wsparcia trenerowi na podstawie jednego wyniku.

Drużyna może grać dobrze i nadal przegrywać, albo grać źle i mieć szczęście, jeśli uda jej się strzelić gola w końcówce i zdobyć trzy punkty.

Jeśli istnieje przekonanie, że Lampard zmierza w kierunku czegoś znaczącego, to potrzebuje wsparcia w okienku transferowym, a klub musi wyjść i zapewnić go, że jego praca jest bezpieczna.

Jednak tak się nie dzieje i jest całkiem oczywiste, dlaczego, więc należy mu wskazać drzwi, bez względu na to, co wydarzy się w Goodison Park w weekend.

Ostatecznie Farhad Moshiri będzie tym, który zdecyduje i ma swoich faworytów w kolejce do pracy który mógł zobaczyć znajome twarze powracające do klubu.

Istnieją nawet odniesienia do Seana Dyche’a i menedżera Celticu, Ange Postekoglou, więc dopiero się okaże, kogo klub ostatecznie zatrudni.

Ekspert od kontuzji: Czterech graczy z Southampton przegapi starcie Premier League z Evertonem

Transakcja sfinalizowana: Eldin Jakupović opuszcza Everton, zgadza się na roczny kontrakt z LAFC

Leave a Comment