Duża aktualizacja Stardew Valley w końcu nadchodzi na iOS i Androida

Widzieliśmy przyzwoitą liczbę niezależnych programistów, którzy przenoszą swoje pełne gry na konsole / komputery PC na platformę mobilną, a jednym z największych jest popularna symulacja farmy Stardew Valley. Jednak, podobnie jak w przypadku wielu portów mobilnych, gra pozostaje w tyle, jeśli chodzi o aktualizacje. Na szczęście najnowsza i najlepsza aktualizacja gry 1.5 jest wreszcie dostępna na iOS i Androida, zapewniając prawie równość funkcji w grze.

Poprzez ogłoszenie na Twitterze, Główny programista Stardew Valley, ConcernedApe, powiedział, że „Aktualizacja mobilna 1.5 została dostarczona na iOS i Androida i zacznie być udostępniana użytkownikom w ciągu najbliższych kilku dni. Aktualizacja powinna być już dostępna dla niektórych użytkowników Androida.”

Chociaż jest to bez wątpienia interesujące, należy zwrócić uwagę na kilka rzeczy: ze słowami ConcernedApe „W systemie Android zostaniesz poproszony o wykonanie jednorazowego transferu plików w celu zapisania. Było to konieczne ze względu na nowe zasady systemu operacyjnego dotyczące dostępu do plików.”

Co ciekawe, pokazał deweloper ta wersja 1.5 służy jako gruntowny przegląd całej aplikacji mobilnej, co oznacza, że ​​chociaż gracze mogą na razie napotkać nowe błędy, powinno to pozwolić na znacznie szybszy rozwój przyszłych aktualizacji mobilnych. Biorąc pod uwagę, że 1.6 istnieje już od dłuższego czasu, jest to niewątpliwie dobra wiadomość.

Aktualizacja 1.5 jest ogromna i zawiera wiele dodatków, zmian i poprawek. zawierające Ale nie ograniczone do:

  • Dodanie zupełnie nowego regionu świata, Ginger Island.
  • Dodano nowe lokalizacje, dialogi, wydarzenia, mini-gry, łamigłówki i linię zadań z udziałem kilku NPC.
  • Dodano wyzwania Chi, które odblokowują rzadkie lub unikalne przedmioty.
  • Dodano ośrodek do odblokowania, który można otworzyć, aby mieszkańcy wioski mogli odwiedzać wyspy, w tym nowe stroje plażowe i rozkłady jazdy.
  • Dodano loch wulkanu, który zmienia się za każdym razem, gdy go odwiedzasz, podobnie jak w kopalniach.
  • Dodano sekrety i zagadki, które można znaleźć na wyspie.
  • Dodano 9 nowych wrogów

Aktualizacja 1.5 jest ogromna i długo czekała na graczy mobilnych Stardew Valley. Jednak lepiej późno niż wcale, a biorąc pod uwagę, jak duża jest aktualizacja, z pewnością warto na nią długo czekać. Jednak dobrze jest widzieć, że przyszłe aktualizacje będą znacznie szybsze.

Dyskusja na naszej stronie na Facebooku TUTAJ.

KitGuru mówi: co sądzisz o aktualizacji 1.5? Na jakiej platformie grasz w Stardew Valley? Jaka jest twoja ulubiona funkcja z aktualizacji 1.5? Daj nam znać poniżej.

Zostań mecenasem!

Leave a Comment