Czy warto kupić trenażer eliptyczny Cubii pod biurkiem? Przegląd 2023


0
Categories : fitness

Trenażer eliptyczny Cubii Underbench

Chociaż ludzie mają co do nich mieszane uczucia, przyznam się jako pierwszy: I duży zwolenniczka postanowień noworocznych. (Tak, nawet jeśli często mam trudności z ich wypełnieniem!) Chociaż zgadzam się, że każdy z nas ma możliwość zmiany swojego życia każdego dnia w roku, odkryłem, że nowy rok zawsze inspiruje mnie do głębszego myślenia. w ciągu ostatnich 12 miesięcy skup się na swoich celach i zastanów się, jak mogę bardziej rozważnie tworzyć zrównoważone nawyki, które są realistyczne w moim codziennym stylu życia. Niestety, mimo moich dobrych intencji, zwykle kończy się to tym, że przesadzam z wieloma nowymi decyzjami, jestem przytłoczona szerokim zakresem obowiązków i wypalam się na nich wszystkich do marca. Hej, przynajmniej jestem szczery, prawda?

Ale w wysiłku faktycznie aby rozwinąć nawyki, które pozostaną takie same, moją główną decyzją w tym roku było zacząć od małych rzeczy i ułatwić osiąganie moich celów poprzez wprowadzanie bardziej praktycznych i mądrych zmian w moim życiu – na przykład włączenie jednego posiłku roślinnego do mojego dnia, a nie niż całkowite przejście na weganizm. ; rejestracja wolontariusza w organizacji non-profit raz w miesiącu w porównaniu do tygodnika; i zobowiązać się do zintegrowania większej liczby narzędzi z moim życiem, które pomogą mi w dalszym poruszaniu się, nawet jeśli nie zawsze mogę chodzić na siłownię. Wszystkie te rzeczy oczywiście łatwiej powiedzieć niż zrobić, ale jak dotąd udało mi się przynajmniej zachować rozdzielczość fitness w porzadku z tym Trenażer eliptyczny Cubii Pro Underbench (199 USD).

Witamy Użytkownicy TikToka jako ostateczne narzędzie fitness „hack życia” (szczególnie dla tych Praca w domu lub spędza dni zwinięte przed komputerem), ten trenażer eliptyczny pod biurko stał się popularny w ciągu ostatniego roku dzięki rozsądnej cenie, łatwej w użyciu konstrukcji i niezaprzeczalnym korzyściom zdrowotnym, które podobno obejmują zdolność spalić średnio 150 kalorii na godzinę, po prostu pedałując na maszynie. Chcąc samemu wypróbować narzędzie do ćwiczeń, natychmiast poprosiłem o próbkę produktu, schowałem ją pod biurkiem i od tamtej pory nie oglądałem się za siebie. Czytaj dalej, aby zobaczyć moją szczerą recenzję i zrozumieć, dlaczego uważam, że każdy pracownik zdalny potrzebuje tego podbiurkowego trenera eliptycznego w swoim życiu.

Co kocham w tym orbitreku pod stołem

Dużo zainwestowałem w swoim życiu w sprzęt do ćwiczeń w domu, a podblatowy trenażer eliptyczny Cubii Move jest bez wątpienia najlepszy z nich wszystkich z wielu powodów. Oprócz tego, że jest łatwy w montażu i przenośny (co pozwala mi przenosić maszynę z domowego biura do salonu i prawie w dowolne inne miejsce w domu), to kompaktowe narzędzie jest również wyposażone w główny monitor LCD z przodu, który można skorygowana. aby wyświetlić wszystko, od spalonych kalorii po liczbę kroków użytkownika, czas trwania i inne. Maszyna ma sześć ustawień oporu, dzięki czemu mogę zaprogramować trening z optymalną intensywnością za pomocą jednego obrotu pokrętła. Orbitrek został również zaprojektowany tak, aby zapewnić płynniejsze, mniej obciążające ćwiczenia cardio, które pozwalają użytkownikom ćwiczyć mięśnie nóg (dokładnie sześć kluczowych grup mięśni) przy minimalnym ruchu i bez obawy, że uderzą kolanami o stół lub przeciążą mięśnie. ich stawów w tym procesie.

Co najlepsze, ten podblatowy trenażer eliptyczny można również zarejestrować Aplikacja Cubia, dając użytkownikom możliwość korzystania z bardziej wszechstronnego treningu z ręcznym śledzeniem danych, rocznymi raportami postępów i dostępem do ponad 300 zajęć treningowych prowadzonych przez ekspertów. Chociaż ta maszyna nie zastąpiła całkowicie mojej codziennej rutyny na siłowni, pomogła mi uzyskać dodatkowy ruch podczas siedzenia przy biurku, a także pomogła mi osiągnąć moje codzienne cele związane z krokami. Codziennie korzystałem z urządzenia przez dwie godziny w dwóch różnych odstępach czasu – zwykle godzinę rano (zwykle podczas sortowania poczty lub po prostu w ciągu dnia pracy) i kolejną godzinę po południu. Chociaż nie korzystałem jeszcze z urządzenia podczas rozmowy Zoom, wielu recenzentów twierdziło również, że narzędzie jest na tyle ciche i płynne, że mogą nadal używać go podczas różnych spotkań i prezentacji.

Trenażer eliptyczny Cubii Underbench

Co warto zauważyć

Podczas gdy tradycyjne trenażery eliptyczne są przeznaczone do użytku przez ludzi w pozycji stojącej, ten podstołowy trenażer eliptyczny jest przeznaczony do użytku Tylko siedzenie, stanie na instrumencie jest surowo zabronione. W rezultacie, jeśli szukasz trenażera eliptycznego, na którym możesz stać lub używać pod nim regulowany stolik stojącymusisz o tym pamiętać.

Ten model również wymaga pewnego montażu, choć nic specjalnego. Maszyna eliptyczna została dostarczona z pełnym zestawem łatwych do odczytania instrukcji, które pomogły mi złożyć narzędzie w mniej niż 25 minut, a nawet pozwoliły mi właściwie korzystać z maszyny (używając ustawień śledzenia produktu i wszystkiego) w około pięć minut. minuty. Chociaż ten trenażer eliptyczny pod stołem jest reklamowany jako bardzo kompaktowy, waży również 17,6 funta. Z pewnością jest lżejszy w porównaniu z innymi podobnymi modelami, ale nadal warto go zauważyć, jeśli masz ograniczenia w przenośności lub chcesz zainwestować w coś jeszcze lżejszego, aby uzyskać większą przenośność.

Dla kogo najlepiej nadaje się ten trenażer eliptyczny pod stołem?

Ten trenażer eliptyczny jest idealny dla tych, którym ciągle brakuje godzin w ciągu dnia, aby zrobić wszystko, czego potrzebują. (Walka, którą prawdopodobnie możemy Wszyscy Niezależnie od tego, czy masz trudności z dopasowaniem dobrego treningu do już napiętego harmonogramu, pracujesz zdalnie i potrzebujesz dodatkowego ruchu, czy też jesteś wielozadaniowcem, który uwielbia znajdować nowe sposoby efektywnego zarządzania czasem, to pod- Trenażer eliptyczny stołowy to cenne narzędzie, które pomoże każdemu pozostać aktywnym i osiągnąć swoje cele fitness w mądrzejszy sposób.

Trenażer eliptyczny Cubii Underbench

Czy orbitrek Cubii Under-Desk jest wart wydania pieniędzy?

Ten kompaktowy trener jest wart wydanych pieniędzy. Narzędzie, wycenione na mniej niż 200 USD, zapewnia użytkownikom łatwy dostęp do codziennego treningu cardio o niskim wpływie, który pomoże im poruszać ciałem i spalać kalorie, nawet gdy utkną przy biurku. rozmawiając przez Zoom lub po prostu siedząc na kanapie i oglądając telewizję. Życie wydaje się być dość zajęte, a to może uniemożliwić nam wkuwanie się w nasze codzienne treningi tak, jak byśmy chcieli. Na szczęście, nawet jeśli po pracy jesteś zbyt zmęczony, by pobiegać lub poćwiczyć na siłowni, ten trenażer eliptyczny pod stołem oferuje niezawodny sposób na codzienne poruszanie się – wszystko to bez konieczności dostosować swój harmonogram pracy lub życia, dostosować się do niego za bardzo.

Trenażer eliptyczny Cubii Underbench

Gdzie jest dostępny ten trenażer eliptyczny pod stołem?

Trenażer eliptyczny Cubii Move Underbench jest dostępny do kupienia na Amazon, walmart (178 USD, pierwotnie 198 USD) i Młody (199 USD).

Dodatkowe Szczegóły

  • Ten trenażer eliptyczny jest wyposażony w monitor LCD, który wyświetla czas aktywności użytkownika, kalorie, przebieg i inne informacje, dzięki czemu możesz łatwo śledzić swoje postępy podczas korzystania z narzędzia fitness przez cały dzień.
  • W przeciwieństwie do innych maszyn, Cubii Move Underbench Elliptical jest cichy i kompaktowy, co ułatwia użytkownikom wykonywanie ćwiczeń cardio o niskim wpływie na organizm w domu i jest przeznaczony do aktywacji sześciu kluczowych grup mięśni i wzmacniania mięśni nóg.
  • Według sprzedawcy użytkownicy mogą spalić średnio 150 kalorii na godzinę, po prostu pedałując na maszynie.
  • Produkt waży 17,6 funtów i można go łatwo przenosić po domu w razie potrzeby.

Ocena:

Źródło obrazu: POPSUGAR Photography / Kylie Warren

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *