Cox uruchamia ogólnokrajową usługę mobilną


0
Categories : Telefon komórkowy

Klienci Cox Internet mają teraz dostęp do prostych i elastycznych planów Cox Mobile.

ATLANTA i LAS VEGAS. Cox Communications uruchomił Cox Mobile, nową usługę komunikacji mobilnej firmy, dostępną dla klientów internetowych Cox na rynkach Cox w całym kraju.

Dzięki nieograniczonej liczbie połączeń i SMS-ów oraz bez umów terminowych klienci Cox Mobile mają dostęp do dwóch prostych planów transmisji danych dostosowanych do ich potrzeb i budżetu: Pay As You Gig i Gig Unlimited. Klienci mają również dostęp do niezrównanej niezawodności 5G, a także możliwość pozostawania w kontakcie z Internetem Cox w domu i ponad 4 milionami urządzeń mobilnych Cox. Hotspoty Wi-Fi.

„Konwergencja komunikacji przewodowej i mobilnej nigdy nie była tak ważna. Klienci uznają firmę Cox za zaufanego dostawcę usług komunikacyjnych, więc oferowanie telefonów komórkowych było naturalnym rozszerzeniem naszych usług” — powiedział Mark Greatrex, prezes firmy Cox Communications. „Dzięki Cox Mobile oferujemy konsumentom nowe opcje telefonów komórkowych, które oferują elastyczność, niezawodność i możliwość zaoszczędzenia pieniędzy”.

Firma Cox Communications świętowała udaną premierę Cox Mobile podczas śniadania prasowego Consumer Electronics Show 2023 w Las Vegas w zeszłym tygodniu, podczas którego kierownictwo Cox Mobile omawiało premierę, trendy w branży i ogłosiło ogólnokrajową kampanię reklamową, która rozpocznie się jeszcze w tym miesiącu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *