ChatGPT pisze reklamy Mint Mobile lepiej niż Ryan Reynolds

Ilekroć Ryan Reynolds coś promuje, możesz spodziewać się dużej dawki jego charakterystycznego słodkiego, dziwacznego i autoironicznego humoru. To czyni go jednym z najbardziej ukochanych Kanadyjczyków.

Teraz widzimy, że jego urok jest tak wielki, że rozciąga się nawet na sztuczną inteligencję.

W najnowszej reklamie swojego operatora komórkowego Mint Mobile Reynolds zwrócił się do ChatGPTPopularny chatbot generujący sztuczną inteligencję OpenAI, który stał się wirusowy dzięki swojej zdolności do odpowiadania na pytania, pisania długich fragmentów i nie tylko.

„Powiedziałem:„ Napisz reklamę dla Mint Mobile głosem Ryana Reynoldsa ”- powiedział Reynolds w filmie. „Użyj żartu, przekleństwa i daj ludziom znać, że świąteczna promocja Mint nadal trwa, nawet po tym, jak duże firmy bezprzewodowe zaprzestały swoich”.

Rezultat, według słów Reynoldsa, jest „nieco przerażający, ale… nieodparty” pod względem tego, jak wiernie ChatGPT oddaje jego humor.

Nie będziemy psuć wideo, ale wystarczy powiedzieć, jak widać na obrazku w nagłówku, że pasuje on do wszystkich specyfikacji Reynoldsa, a jednocześnie brzmi jak on.

„Zaczynam myśleć, że Ryan jest robotem. Scenariusz stworzony przez sztuczną inteligencję jest bardzo podobny do Ryana Reynoldsa ”- mówi jeden z komentarzy na YouTube.

„Jest tak dobry, że jestem zdezorientowany, czy Ryan rzeczywiście to napisał, czy też zrobiła to sztuczna inteligencja” – powiedział inny.

Popularność ChatGPT eksplodowała w ciągu ostatnich kilku miesięcy dzięki możliwościom czatu międzyludzkiego. Okazał się tak skuteczny, że Departament Edukacji miasta Nowy Jork właściwie zakazał obawy dotyczące „negatywnego wpływu na naukę uczniów” oraz „bezpieczeństwa i dokładności treści”.

Jednak zainteresowanie ChatGPT pozostaje wysokie, do tego stopnia Podobno Microsoft planuje zainwestować w platformę 10 miliardów USD (około 13,4 miliarda CA). i mógł dołączyć go do produktów takich jak Office.

Tymczasem Reynolds wciąż próbuje wprowadzić Mint Mobile i jego tanie plany do Kanady dzięki najnowszej aktualizacji Grudniowa „wakacyjna lista życzeń” retweetuje z prośbą o przyjście tutaj.

Źródło: Ryan Reynolds

Leave a Comment