Cena Pixela 6a spadła do 16 GBP miesięcznie przez ograniczony czas.


0
Categories : Telefon komórkowy

Obecnie można odebrać Piksel 6a na umowie na 24 miesiące za jedyne 16 GBP miesięcznie – jeśli jesteś szybki.

Dostępne telefony komórkowe obecnie oferuje mistrzowi smartfonów średniej klasy Google dwuletni kontrakt z O2 za jedyne 16 funtów miesięcznie bez opłat z góry.

Zdobądź Pixela 6a za jedyne 16 GBP miesięcznie

Zdobądź Pixela 6a za jedyne 16 GBP miesięcznie

Obecnie możesz kupić Pixela 6a na 24-miesięczną umowę za mniej niż samodzielna sugerowana cena detaliczna telefonu, ale umowa nie potrwa długo.

  • Dostępne telefony komórkowe
  • Bez przedpłaty
  • 16 funtów miesięcznie

Zobacz ofertę

Sama umowa daje nieograniczoną liczbę SMS-ów i minut, a także 4 GB danych w porównaniu ze zwykłymi 2 GB. To trochę interesu wokół, naprawdę.

Rzeczywiście, jeśli zsumujesz całkowity koszt transakcji, otrzymasz 384 funtów. To nieco mniej niż sugerowana cena detaliczna Pixela 6a wynosząca 399 GBP. Zasadniczo otrzymujesz tę umowę za darmo.

Nie wygląda na to, aby Pixel 6a zbliżał się do końca swojego życia, ponieważ trafił na rynek dopiero pod koniec lipca.

Byliśmy pod wrażeniem telefonu, kiedy testowaliśmy go podczas premiery. Przyznaliśmy mu cztery z pięciu gwiazdek, nazywając go „małym, potężnym telefonem z Androidem, który jest bardziej przyjazny dla portfela niż inne urządzenia Google”.

Szczególnie doceniliśmy jego kompaktową obudowę i czyste oprogramowanie Google Android 13. Google obiecał również pięć lat aktualizacji, więc zakup teraz to perspektywa na przyszłość.

Niewątpliwie gwiezdnym elementem, jak zawsze w przypadku telefonu Pixel, jest aparat Pixela 6a. Podczas gdy podwójne czujniki 12 MP wydają się raczej skromne, obrazy, które ten telefon wyświetla, znacznie przewyższają ich wagę.

Zasadniczo, jeśli chcesz dobrze zapowiadający się telefon, który robi niesamowite zdjęcia i nie masz dodatkowych pieniędzy na zakup, jest to najlepsza oferta dla Ciebie. Nie zwlekaj jednak, bo taka cena Pixela 6a nie potrwa długo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *