Bolton X-Press Legal Services o wstrząsach na lokalnym rynku nieruchomości


0
Categories : Rynki

Lokalny ekspert ds. nieruchomości i właściciel X-Press Legal Services w Lancashire i Bolton, Sandy Hennessy, przewiduje, że w 2023 r.

Sandy przewiduje, że umacniający się rynek sprawi, że sektor transferu nieruchomości będzie zajęty, ponieważ właściciele nieruchomości reagują na spowolnienie gospodarcze. Oczekuje się, że ceny nieruchomości spadną, ale Sandy uważa, że ​​nie będzie tak silny, jak przewidywali niektórzy eksperci:

„To będzie bardzo interesujące 12 miesięcy dla naszego sektora” — skomentował Sandy. „Po szczytach ostatnich kilku lat spadek cen domów jest nieunikniony, ale nie sądzę, abyśmy zobaczyli spadek poniżej 10%. Niektórzy właściciele domów mogą czekać na rynku, podczas gdy inni zmagający się z kredytami hipotecznymi i rosnącymi rachunkami mogą być zmuszeni do sprzedaży.

„Oczywiście, krach na rynku nie jest złą wiadomością dla wszystkich. Ci, których na to stać, skorzystają z niższych cen, a dalsze obniżki opłat skarbowych również powinny przyczynić się do stabilnej liczby transakcji.

„Na rynku będzie wiele ruchów mających na celu zatrzymanie pracy przewoźników i polecam profesjonalistom, którzy nie opanowali jeszcze cyfryzacji w naszym sektorze, przejście w 2023 r., aby lepiej zarządzać ładunkiem. Zapewnienie moim klientom najbardziej innowacyjnych produktów cyfrowych dostępnych w celu obsługi transakcji, zmniejszenia opóźnień i zapobiegania wzrostowi oszustw internetowych ma kluczowe znaczenie dla utrzymania dynamicznego rynku w naszym regionie”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *