Arnold Schwarzenegger opowiada o swojej porannej rutynie, której przestrzega od lat


0
Categories : fitness

Arnolda Schwarzeneggera realizuje swoje cele od połowy lat 70., awansując z najwyższych miejsc na najbardziej elitarnych zawodach w świecie kulturystyki wyczynowej do czołowych ról w hollywoodzkich filmach. I chociaż ten sukces był wynikiem wielu skumulowanych czynników, Schwarzenegger uważa, że ​​przynajmniej część jego skupić się i jechać do utrzymania tej samej codzienności przez wiele lat.

„Każdego ranka robię kawę, karmię psy i Whisky i Lulu– napisał w jednym z ostatnich swoich numerów Biuletyn Informacyjny. „Kiedy piję kawę, sprawdzam pocztę i czytam kilka gazet. A jak tylko moja kawa się skończy, jeżdżę rowerem na siłownię i ćwiczę, a potem jem śniadanie. To jest pierwsza pora dnia. że pozwoliłem sobie zacząć myśleć”.

„Tak było przez całe moje życie” – kontynuował. „Na początku motywował mnie Reg Park, były Mr. Universe, który w filmach stał się Herkulesem. Ale to nie ta iskierka motywacji doprowadziła do mojego sukcesu. To była moja rutyna”.

Siedmiokrotny zwycięzca konkursu Mr. Olympia dodał, że włączenie tego rodzaju powtarzalnej konsekwencji do codziennego życia może na początku wymagać sporo wysiłku i że najlepiej byłoby, gdybyś osiągnął punkt, w którym stanie się to automatyczne i zrobisz to bez zastanowienia. „Potrzebujesz dyscypliny, dopóki rutyna nie stanie się tak automatyczna, że ​​nigdy o niej nie pomyślisz” – powiedział. „Bo gdy tylko zaczniesz myśleć, twój umysł zacznie walczyć sam ze sobą”.

Strzał głową Philipa Ellisa

Philip Ellis jest niezależnym pisarzem i dziennikarzem z Wielkiej Brytanii zajmującym się popkulturą, związkami i kwestiami LGBTQ+. Jego prace pojawiały się w GQ, Teen Vogue, Man Repeller i MTV.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *