akcje, wiadomości, dane i zarobki


0
Categories : Gospodarka

CNBC Pro: Ceny platyny gwałtownie rosną. Te akcje z rekomendacją kupna z potencjałem wzrostu mogą być sposobem na zarobienie pieniędzy

Według ankiety New York Fed, konsumenci widzą inflację, wydatki spadną w przyszłym roku.

CNBC Pro: chińskie odkrycie wstrząsa Wall Street. Tak grają zawodowcy

Nagłe i szybkie zrzeczenie się przez Pekin ścisłej kontroli nad Covid-19 po prawie trzech latach wzbudziło nadzieje, że jego poobijana gospodarka może odbudować się w takim samym szybkim tempie.

Od hoteli i linii lotniczych po „mniej oczywistych beneficjentów”, analitycy z Wall Street wymieniają swoje wiodące chińskie i światowe akcje, które będą grać na otwarciu.

Subskrybenci Pro mogą czytaj więcej tutaj.

— Ksawery Ong

Rynki europejskie: pierwsze rozmowy

Rynki europejskie otwierają się niżej, ponieważ inwestorzy przygotowują się na dodatkowe dane o inflacji jeszcze w tym tygodniu, a następnie w czwartek dane o cenach konsumpcyjnych w USA za grudzień.

Wielka Brytania FTSE 100 Oczekuje się, że indeks otworzy się 49 punktów niżej na poziomie 7676 w Niemczech. DAKS 95 punktów mniej (14 698) we Francji. CAC spadek o 52 punkty do 6855, podczas gdy Włochy FTSE MIB spadł o 204 punkty do 25 181, według IG.

Dane opublikowane we wtorek obejmują holenderskie dane o inflacji za grudzień oraz dane o sprzedaży detalicznej z British Retail Consortium za grudzień. Airbusa ogłosi coroczne zamówienia i dostawy samolotów komercyjnych.

— Holly Ellatt

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *